شنبه, 22 آبان 1395 ساعت 07:58

کار آموزان تعمیرات موبایل در تبریز بدانند که ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

بیشتر افرادی که جهت کلاسهای آموزش تعمیرات موبایل با شماره 33250324 تماس میگیرند یک دغدغه دارند و ان اینکه ایا بعد از اتمام دوره اموزشی من خواهم توانست در همین شهر خودمان تبریز یک تعمیر گاه موبایل راه اندازی کنم یا نه ؟
این سوال سوال مشترک همه علاقمندان است . البته این سوال دو پاسخ دارد هم اری و هم نه .

 


پاسخ سوال زمانی آری است که اموزشگاهی که شما در حال آموزش در ان هستید و یا میخواهید در ان ثبت نام کنید آموزشگاه مجهز از جهت تجهیزات و علمی از جهت استاد و فنی از جهت کارگاه و نیز پویا از جهت مدیریت باشد در صورتی که این سه خصوصیت در
آموزشگاه محل آموزش شما بود شما میتوانید با کمی حوصله و تمرین و ممارست تعمیرات موبایل را یاد بگیرید البته متاسفانه در بیشتر اوقات این سه خصوصیت یکجا یافت نمی شود . و در این صورت است که جواب این سوال منفی است.
من از سال 92 در حال برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات موبایل در تبریز هستم و با بیشتر آموزشگاهها کار کرده ام توصیه اکید من به علاقمندان این است :
نخست اینکه اگر امکانات مالی دارید حتما از دوره کار ورزی استفاده نمایید دوره کار ورزی بی برو برگشت شما را تعمیر کار میکند .
اگر امکان مالی ندارید در هر آموزشگاهی ثبت نام نکنید خصوصا اموزشگاههای که زود زود تخفیف میدهند و شرایطی حساب میکنند و ...... این آموزشگاهها اغلب دچار مشکل یا نقص امکانات هستند.
اگر به دوره کارورزی رفتید از اول تعیین کنید که میخواهید نرم افزار کار شوید یا سخت افزار کار . اگر میخواهید هر دو را یاد بگیرید خوب است ولی دقت زیادی لازم است
دوره کارورزیتان را حتما بصورت خصوصی برگزار کنید از استاد کار بکشید و در نهایت ارام ارام از استاد بخواهید گوشی های مشتریان را جهت تعمیر به شما بدهد.
یادتان باشد دوره کارورزی باید تحت مدیریت یک نفر متخصص آموزشی باشد اینگونه نیست که شما با مراجعه به هر مغازه و تعمیر گاهی از انها بخواهید که برایتان دوره کار ورزی برگزار کند دور ه کار ورزی باید با اصول اولیه و سر فصلهای آموزشی و استانداردهای 
اساسی تعمیرات موبایل همراه باشد و الا اگر شما در دوره کارورزی با سر فصل پیش نروید در پایان دوره بجز سوکت شارژ زدن و تعویض تاچ چیزی بلد نخواهید بود.
من به اساتید تیم فنی خودم بارها گفته ام که فرضتان این باشد که فردی که جهت آموزش به شما مراجعه میکند برادر یا یکی از عزیزان خودتان است او را از خود بدانید و او را کمک کنید .
من عبدالله امین آبادی در همه حال در خدمتتان هستم با من تماس بگیرید از من راهنمایی بخواهید سعی میکنم کمکتان کنم شماره همراه من 09148741201 در تلگرام و شبکه های اجتماعی نیز با همین شماره در خدمتتان هستم

 

خواندن 688 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 03 بهمن 1395 ساعت 13:59

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.